п. 6.5. Вимоги до якості робіт

Облицювання керамічними плитами одночасно із кладкою стін здійснюють на тому ж розчині, що і кладку стін, але марки не нижче 25. Облицювання стін керамічними плитами, що укріплюється на розчині без конструктивної перев'язки з кладкою, ведуть на портландцементному розчині марки не нижче 50.

Рухливість розчину контролюють у процесі робіт не рідше одного разу на зміну. При цьому рухливість розчину повинна бути для кладки з одночасним облицюванням стін 9 ... 12 см при кладці з незволоженої цегли, 7 ... 9 см - зі зволоженої, для кріплення облицюванням на попередньо зведених стінах - 5 ... 7 см.

Товщину швів в лицьовій кладці і при облицюванні плитами, що виконується одночасно з кладкою, роблять такими ж, як у цегляній кладці. Всі шви в облицюванні закінченого будинку повинні бути заповнені розчином і розшиті.

Відхилення облицьованих поверхонь від вертикалі визначається за допомогою схилу і не повинно перевищувати для стін з цегли, бетонних і інших каменів правильної форми 10 мм на поверх і 30 мм на всю будівлю.

Поверхню облицювання перевіряють контрольною рейкою завдовжки 2м; просвіти між рейкою й лицювальною поверхнею не повинні перевищувати 5мм. Вищербини, щербини і відколи кутів лицювальних плит на фасадах будинків повинні бути не більше 1 ... 2мм.

Між кладкою й деталями віконних і дверних лиштвів, а також між облицюванням і архітектурними поясами зазори не повинні перевищувати 10 мм, причому всі вони повинні бути закладені розчином.